Каталог
Безкоштовна
доставка

Станція підвищення тиску "Maxima" WZ-250

Станція підвищення тиску "Maxima" WZ-250

Виробник:MAXIMA
Модель: WZ - 250
Наявність: Є в наявності
  • 1388.14₴


  Насосна станція WZ призначена для роботи в автоматичному режимі і забезпечує стабільне і безперебійне водопостачання чистою холодною водою житлові, побутові та господарські об'єкти. Станція може застосовуватися як в автономних, так і в складі розгалужених багаторівневих автоматичних систем водопостачання.

Станція автоматично підтримує необхідний тиск в системі водопостачання, самостійно включаючись і відключаючись в міру витрати води споживачем. 

Станція оснащена одноступінчастим поверхневим вихровим насосом. Насоси даного типу стабільно працюють навіть при наявності у воді великої кількості повітряних бульбашок. Найчастіше їх використовують в тих випадках, коли необхідно отримати великий напір води при невеликому об’ємі перекачуванної рідини. Щоб уникнути частих включень і виключень насоса, а також щоб тиск в системі змінювався плавно, в конструкції станції передбачено гідроакумулятор (сталевий розширювальний бак з еластичною мембраною) ємністю 2 літра. Для контролю тиску в системі в конструкції станції передбачено манометр.Загальні
Призначення водопостачання
Тип поверхневий
Принцип дії вихровий
Колір жовтий
Термін служби, років 3
Гарантія, міс. 12
Номінальна потужність, Вт250
Максимальна продуктивність, л/хв
30
Максимальний натиск, м
30
Максимально припустимий тиск в насосній камері, бар8
Напруга, В
220/230
Частота, Гц
50
Максимальна сила струму, А
1,5Обмеження в експлуатації


Щільність
1000 кг/м3
Динамічна в'язкість, не більше 
1,8 мПа·с
Загальна мінералізація, не більше 
1500г/м3
Показник рН 
6,5 ÷ 9,5
Вміст механічних домішок, не більше 
10г/м3
Максимальний розмір часток, не більше 
0,1 мм
Максимальна температура рідини, яка перекачується
+35°С
Максимальна температура навколишнього середовища 
+40°С
Максимальна глибина всмоктуванняПОПЕРЕДЖЕННЯ

Заборонено використовувати електронасоси при температурі навколишнього середовища нижче за +1°С; Заборонено перекачувати легкозаймисті та вибухонебезпечні рідини; Розбирання та ремонт насосу повинні здійснювати спеціалісти авторизованої служби сервісу;


Двигун
асинхронний, двополюсний, однофазний, з короткозамкненим ротором з вбудованим в обмотку захистом від надмірного нагріву з автоматичним перезапуском,  заповнений екологічно безпечною оливою
Корпус насосачавун
Робоче колесолатунь
Вал
нержавіюча сталь AISI304
Ущільнення торцевевуглеграфіт/кераміка
Статор
обмотка алюмінієва
Довжина кабеля, м1
Приєднувальний розмір (вихід)   1"
Ступінь захисту 
IP44
Клас нагрівостійкостіB
Режим роботиS1Висота, мм
300
Довжина, мм
270
Ширина, мм
120
Вага, кг
7,8Комплект поставки


Станція 
1 шт
Керівництво по монтажу та експлуатації
1 екз
Упаковка
1 шт


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Компанія

Ми бережемо нашу репутацію, високо цінуємо наших клієнтів і дотримуємося чітких і зрозумілих принципів та умов організації бізнесу, який орієнтований на сьогоднішні реалії. Ми зацікавлені в системній побудові і розвитку стійких партнерських відносин з інсталяторами і продавцями обладнання для водопостачання, водовідведення, опалення та фільтрації.

Більше...
10 років на ринку
1000 найменувань
10 000 клієнтів

Компанія, за короткий період своєї діяльності, встигла зарекомендувати себе як надійний виробник і постачальник продукції. Нам довіряють більше 10 000 клієнтів в Україні та за її межами.

Портфель бренду Aqua Planet Company налічує понад 1000 найменувань продукції за товарними групами: насосне обладнання (водопостачання, водовідведення, циркуляція), опалення, трубопровідна арматура та фільтрація води. Широкий асортимент дозволяє зібрати інженерну систему будь-якої складності.

За роки існування, продукція здобула популярність серед професіоналів в області проектування і монтажу, а також знайшла своїх прихильників серед торгових і обслуговуючих організацій.