Каталог

Станція насосна "АРС" JY-100 A(а) 1,1 бак 24

Станція насосна "АРС" JY-100 A(а) 1,1 бак 24

Виробник:APC
Модель: JY 100 A(а) 1,1 бак 24
Наявність: Є в наявності
  • 2789.00 грн.


  Насосна станція серії JY призначена для роботи в автоматичному режимі і забезпечує стабільне і безперебійне водопостачання чистою холодною водою житлові, побутові та господарські об'єкти. Станція може застосовуватися як в автономних, так і в складі розгалужених багаторівневих автоматичних систем водопостачання.

Станція автоматично підтримує необхідний тиск в системі водопостачання, самостійно включаючись і відключаючись в міру витрати води споживачем. 

Станція оснащена одноступінчастим поверхневим самовсмоктувальним насосом. Насоси даного типу стабільно працюють навіть при наявності у воді незначної кількості повітря та абразивних часток.  Щоб уникнути частих включень і виключень насоса, а також щоб тиск в системі змінювався плавно, в конструкції станції передбачено гідроакумулятор (сталевий розширювальний бак з еластичною мембраною) ємністю 24 літра. Для контролю тиску в системі в конструкції станції передбачено манометр.Загальні
Призначення водопостачання
Тип поверхневий
Принцип дії відцентровий самовсмоктуючий
Колір зелений
Термін служби, років 5
Гарантія, міс. 24
Номінальна потужність, Вт1100
Максимальна продуктивність, л/хв
55
Максимальний натиск, м
46
Максимально припустимий тиск в насосній камері, бар
6
Напруга, В
220/230
Частота, Гц
50
Максимальна сила струму, А
3,0Обмеження в експлуатації


Щільність
1000 кг/м3
Динамічна в'язкість, не більше 
1,8 мПа·с
Загальна мінералізація, не більше 
1500г/м3
Показник рН 
6,5 ÷ 9,5
Вміст механічних домішок, не більше 
50г/м3
Максимальний розмір часток, не більше 
0,2 мм
Максимальна температура рідини, яка перекачується
+35°С
Максимальна температура навколишнього середовища 
+40°С
Максимальна глибина всмоктування
ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Заборонено використовувати електронасоси при температурі навколишнього середовища нижче за +1°С; Заборонено перекачувати легкозаймисті та вибухонебезпечні рідини; Розбирання та ремонт насосу повинні здійснювати спеціалісти авторизованої служби сервісу;


асинхронний, двополюсний, однофазний, з короткозамкненим ротором з вбудованим в обмотку захистом від надмірного нагріву з автоматичним перезапуском

Насосна камера
чавун
Робоче колесо
нержавіюча сталь AISI304
Вал
нержавіюча сталь AISI304
Ущільнення торцеве
вуглеграфіт/кераміка
Статор
обмотка мідна
Довжина кабелю, м
1
Приєднувальний розмір (вхід / вихід)
1"
Ступінь захисту
IP44
Клас нагрівостійкості
B
Режим роботи
S1
Висота, мм
600
Довжина, мм
450
Ширина, мм
270
Вага, кг
14,95Комплект поставки


Електронасос
1 шт
Керівництво по монтажу та експлуатації
1 екз
Упаковка
1 шт


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Компанія

Ми бережемо нашу репутацію, високо цінуємо наших клієнтів і дотримуємося чітких і зрозумілих принципів та умов організації бізнесу, який орієнтований на сьогоднішні реалії. Ми зацікавлені в системній побудові і розвитку стійких партнерських відносин з інсталяторами і продавцями обладнання для водопостачання, водовідведення, опалення та фільтрації.

Більше...
10 років на ринку
1000 найменувань
10 000 клієнтів

Компанія, за короткий період своєї діяльності, встигла зарекомендувати себе як надійний виробник і постачальник продукції. Нам довіряють більше 10 000 клієнтів в Україні та за її межами.

Портфель бренду Aqua Planet Company налічує понад 1000 найменувань продукції за товарними групами: насосне обладнання (водопостачання, водовідведення, циркуляція), опалення, трубопровідна арматура та фільтрація води. Широкий асортимент дозволяє зібрати інженерну систему будь-якої складності.

За роки існування, продукція здобула популярність серед професіоналів в області проектування і монтажу, а також знайшла своїх прихильників серед торгових і обслуговуючих організацій.