Каталог

Шланг ПВХ Ø 50, "АРС", 100

Шланг ПВХ Ø 50, "АРС", 100

Виробник:APC
Модель: Шланг ПВХ Ø 50, "100"
Наявність: Є в наявності
  • 19.00 грн.


    Шланги ПВХ дренажні або дренажно-фекальні призначені для відведення побутових стоків або фекалій з вигрібних та стічних ям, септиків або очисних ємностей. 

Шланги можуть використовуватися з дренажними, дренажно-фекальними і високонапірними насосами. 

Діаметр рукава вказує на показник вихідного отвору (напірного патрубку насоса). 

Переважними показниками в питанні вибору дренажного або фекального шланга є: об'єм води або фекальних відходів, які будуть перекачуватися по ньому, і задана потужність насоса. Саме ці речі в подальшому вплинуть на підсумковий результат роботи всієї системи. 
Загальні
Призначення водовідведення
Тип дренажний
Принцип дії водовідведення
Колір синій
Термін служби, років 5
Гарантія, міс. без гарантії
Тиск номінальний, PN, бар2
Температура рідини, яка перекачується
-5 °С÷ +60°С
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ

Для продовження періоду експлуатації: після використання шланга його слід промити і дати висохнути, після чого змотати в бухту або на котушку. Зберігати, не піддаючи впливу УФ променів. 


Обмеження в експлуатаціїМатеріал 
ПВХ
Обплетення
поліестерова нитка
Внутрішній діаметр, мм
50
Довжина бухти, м
100


Довжина бухти, м
100
Вага, кг
22,64
Комплект поставки


Шланг ПВХ 
1 бухта

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Компанія

Ми бережемо нашу репутацію, високо цінуємо наших клієнтів і дотримуємося чітких і зрозумілих принципів та умов організації бізнесу, який орієнтований на сьогоднішні реалії. Ми зацікавлені в системній побудові і розвитку стійких партнерських відносин з інсталяторами і продавцями обладнання для водопостачання, водовідведення, опалення та фільтрації.

Більше...
10 років на ринку
1000 найменувань
10 000 клієнтів

Компанія, за короткий період своєї діяльності, встигла зарекомендувати себе як надійний виробник і постачальник продукції. Нам довіряють більше 10 000 клієнтів в Україні та за її межами.

Портфель бренду Aqua Planet Company налічує понад 1000 найменувань продукції за товарними групами: насосне обладнання (водопостачання, водовідведення, циркуляція), опалення, трубопровідна арматура та фільтрація води. Широкий асортимент дозволяє зібрати інженерну систему будь-якої складності.

За роки існування, продукція здобула популярність серед професіоналів в області проектування і монтажу, а також знайшла своїх прихильників серед торгових і обслуговуючих організацій.