Каталог

Реле тиску, механічне, РС -1

Реле тиску, механічне, РС -1

Виробник:APC
Модель: РС - 1
Наявність: Є в наявності
  • 95.00 грн.


     Механічне реле тиску серії РС - це пристрій призначений для автоматизації системи водопостачання, який забезпечує автоматичне включення і виключення насоса або насосної станції при зміні тиску води в системі водопостачання. Реле має верхній і нижній пороги спрацювання. При падінні тиску води до нижнього порогу реле тиску замикає свої контакти і подає живлення на насос. При досягненні тиску верхнього порогу, реле розмикає контакти і обезструмлює насос. Заводські налаштування реле тиску можуть відрізнятися в залежності від моделей і виробників, але зазвичай тиск включення становить 1,4-1,8 бар, а тиск виключення 2,5-3 бари. Діапазони тиску, які можна налаштувати при регулюванні реле тиску, можуть бути від 1 до 8 бар. Елементом реле, який відповідає за перемикання контактів між низьким та високим поргом спрацювання є гнучка мембрана. Дві пари контактів служать для підключення реле до електромережі і до насоса. До водопровідної системи реле тиску підключається за допомогою нарізного отвору або накидної гайки, зазвичай розміром підключення  ¼ дюйма.Загальні
Призначення водопостачання
Тип механічний
Принцип дії автоматичний
Колір чорний
Термін служби, років 10
Гарантія, міс. без гарантії
Максимальна споживана потужність електронасоса, що підключається, Вт1100
Максимальний комутований струм, А
10
Тиск запуску,(заводське налаштування), bar
1,5
Максимальний робочий тиск, бар10
Клас захисту
IP54
Напруга, В
220 ÷ 230
Частота, Гц
50


Обмеження в експлуатації


Максимальна температура рідини, яка перекачується
+60°С
Максимальна температура навколишнього середовища
+40°С
Максимально допустима вологкість навколишнього середовища≤ 80%
ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Заборонено використовувати реле при температурі навколишнього середовища нижче +1°С. 


Корпус
пластик
Ручне налаштування диапазону тискутак
Під'єднувальний розмір
G1/4" ВР


Висота, мм
95
Довжина, мм
65
Ширина, мм
95
Вага, кг
0,35


Комплект поставки


Реле тиску
1 шт
Керівництво по монтажу та експлуатації
1 екз
Упаковка
1 шт


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Компанія

Ми бережемо нашу репутацію, високо цінуємо наших клієнтів і дотримуємося чітких і зрозумілих принципів та умов організації бізнесу, який орієнтований на сьогоднішні реалії. Ми зацікавлені в системній побудові і розвитку стійких партнерських відносин з інсталяторами і продавцями обладнання для водопостачання, водовідведення, опалення та фільтрації.

Більше...
10 років на ринку
1000 найменувань
10 000 клієнтів

Компанія, за короткий період своєї діяльності, встигла зарекомендувати себе як надійний виробник і постачальник продукції. Нам довіряють більше 10 000 клієнтів в Україні та за її межами.

Портфель бренду Aqua Planet Company налічує понад 1000 найменувань продукції за товарними групами: насосне обладнання (водопостачання, водовідведення, циркуляція), опалення, трубопровідна арматура та фільтрація води. Широкий асортимент дозволяє зібрати інженерну систему будь-якої складності.

За роки існування, продукція здобула популярність серед професіоналів в області проектування і монтажу, а також знайшла своїх прихильників серед торгових і обслуговуючих організацій.