Каталог

Насос циркуляційний "АРС" WI 25-60/180

Насос циркуляційний "АРС" WI 25-60/180

Виробник:APC
Модель: WI 25-60/180 PRO
Наявність: Є в наявності
  • 611.00 грн.


 Насоси для циркуляції з мокрим ротором серії WI - найпоширеніший тип нагнітачів для системи опалення приватного будинку або квартири. Пристрої так названі через те, що робота вузлів цього обладнання відбувається безпосередньо в теплоносії. Відрізняються стабільною роботою, відсутністю необхідності в періодичному обслуговуванні, низьким шумом. Ключове призначення циркуляційних насосів - долати гідравлічний опір трубопроводів. Якщо розглядати використання апарату в колекторній групі теплої підлоги, тоді нагнітач буде зайнятий створенням потоку дуже малого обсягу як такого, так як ніяких значимих гравітаційних сил в опалювальній схемі цього типу не існує.  Робота насоса з мокрим ротором за умови потрапляння повітря в трубопроводи викликає різко зростаючий знос його рухомих частин, перегрів, заклинювання або непоправну поломку обладнання. Не рекомендується присутність в теплоносії абразивних частинок. Тому водяний насос з мокрим ротором бажано встановлювати тільки в закритій системі опалення.


Номинальная мощность, Вт90
Максимальная производительность, л / мин
55
Максимальный напор, м
6
Максимально допустимое давление в насосной камере, бар
10
Напряжение, В
220/230
Частота, Гц
50
Максимальная сила тока, А
0,43
Обмеження в експлуатації


Щільність
1000 кг/м3
Динамічна в'язкість, не більше 
1,8 мПа·с
Загальна мінералізація, не більше 
700мкг/дм3
Показник рН 
7 ÷ 9,5
Вміст механічних домішок, не більше 
5г/м3
Максимальний розмір часток, не більше 
0,05 мм
Максимальна температура рідини, яка перекачується
+110°С
Максимальна температура навколишнього середовища 
+40°С


ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Заборонено використовувати електронасоси при температурі навколишнього середовища нижче за +1°С; Заборонено перекачувати легкозаймисті та вибухонебезпечні рідини; Розбирання та ремонт насосу повинні здійснювати спеціалісти авторизованої служби сервісу;


Двигун

асинхронний, двополюсний, однофазний, з короткозамкненим

ротором 

Насосна камера
чавун
Робоче колесо
технополімер
Вал
нержавіюча сталь AISI304
Ущільнення торцеве
вуглеграфіт/кераміка
Статор
обмотка мідна
Довжина кабелю, м
1
Приєднувальний розмір (вхід / вихід)
1 1/2"
Ступінь захисту
IP44
Клас нагрівостійкості
B
Режим роботи
S1
Висота, мм
125
Довжина, мм
130
Ширина, мм
133
Вага, кг
2,9


Комплект поставки
Електронасос
1 шт
Монтажный комплект (гайки)
1 пара
Керівництво по монтажу та експлуатації
1 екз
Упаковка
1 шт

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Компанія

Ми бережемо нашу репутацію, високо цінуємо наших клієнтів і дотримуємося чітких і зрозумілих принципів та умов організації бізнесу, який орієнтований на сьогоднішні реалії. Ми зацікавлені в системній побудові і розвитку стійких партнерських відносин з інсталяторами і продавцями обладнання для водопостачання, водовідведення, опалення та фільтрації.

Більше...
10 років на ринку
1000 найменувань
10 000 клієнтів

Компанія, за короткий період своєї діяльності, встигла зарекомендувати себе як надійний виробник і постачальник продукції. Нам довіряють більше 10 000 клієнтів в Україні та за її межами.

Портфель бренду Aqua Planet Company налічує понад 1000 найменувань продукції за товарними групами: насосне обладнання (водопостачання, водовідведення, циркуляція), опалення, трубопровідна арматура та фільтрація води. Широкий асортимент дозволяє зібрати інженерну систему будь-якої складності.

За роки існування, продукція здобула популярність серед професіоналів в області проектування і монтажу, а також знайшла своїх прихильників серед торгових і обслуговуючих організацій.