Каталог

Мембрана "АРС", 24 л

Мембрана "АРС", 24 л

Виробник:APC
Модель: Мембрана, 24 л
Наявність: Є в наявності
  • 69.00 грн.


  Мембрана для гідроакумулятора є невід’ємною частиною системи накопичення води в схемі водопостачання. Завдяки своїй структурі дозволяє уникнути будь-яких змін тиску в системі, котрий може привести до виникнення гідроударів. Основною функцією мембрани є розмежування водяної і повітряної камери гідроакумулятора. 

Постійні циклічні розтягування і стиснення мембрани, температурні перепади сприяють тому, що періодично, вони вимагають заміни.

Для захисного антикорозійного догляду за внутрішньою поверхнею корпусу мембрани не рекомендується застосовувати суміші, що містять масла, так як мембрана не володіє стійкістю до масел.


Загальні
Призначення водопостачання
Тип балонна
Принцип дії накопичувальний
Колір чорний
Термін служби, років 5
Гарантія, міс. без гарантії
Об'єм гідроакумулятора, л24
Температура рідини, яка перекачується
-10 °С÷ +90°С
Максимальна робочий тиск
8 барОбмеження в експлуатації


Матеріал

Butyl

Діаметр посадкового отвору бака, мм
90


Вага, кг
0,315


Комплект поставки


Мембрана  "АРС", 24 л
1 шт

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Компанія

Ми бережемо нашу репутацію, високо цінуємо наших клієнтів і дотримуємося чітких і зрозумілих принципів та умов організації бізнесу, який орієнтований на сьогоднішні реалії. Ми зацікавлені в системній побудові і розвитку стійких партнерських відносин з інсталяторами і продавцями обладнання для водопостачання, водовідведення, опалення та фільтрації.

Більше...
10 років на ринку
1000 найменувань
10 000 клієнтів

Компанія, за короткий період своєї діяльності, встигла зарекомендувати себе як надійний виробник і постачальник продукції. Нам довіряють більше 10 000 клієнтів в Україні та за її межами.

Портфель бренду Aqua Planet Company налічує понад 1000 найменувань продукції за товарними групами: насосне обладнання (водопостачання, водовідведення, циркуляція), опалення, трубопровідна арматура та фільтрація води. Широкий асортимент дозволяє зібрати інженерну систему будь-якої складності.

За роки існування, продукція здобула популярність серед професіоналів в області проектування і монтажу, а також знайшла своїх прихильників серед торгових і обслуговуючих організацій.