Гарантія

«Aqua Planet Company» здійснює обслуговування обладнання, в гарантійний і після гарантійний період.

Компанія-виробник гарантує безкоштовний ремонт або заміну обладнання, що має заводські дефекти протягом гарантійного терміну, за винятком випадків, коли поломка сталася не з вини виробника.

Гарантійний термін і термін служби на обладнання вказано в Керівництві по монтажу та експлуатації.

Гарантійні зобов'язання поширюються тільки на товари, які підпадають під визначення технічно складних побутових товарів згідно Постанови Кабінету Міністрів України №506 від 11 квітня 2002р.

У разі виходу з ладу приладу побутової техніки ТМ «APC» (далі приладу) з вини виробника, Aqua Planet Company зобов'язується провести безкоштовний ремонт в сервісному центрі «Aqua Planet Company» далі (СЦ) протягом гарантійного терміну.

У разі виходу з ладу приладу ТМ «APC» не з вини виробника або по завершенню гарантійного терміну, Aqua Planet Company зобов'язується провести ремонт в СЦ на платній основі.

Ремонт приладів, в після гарантійний період на платній основі, згідно з прейскурантом СЦ;

1. Ремонт приладів, введених в експлуатацію в гарантійний період:

   - У разі виходу з ладу, в процесі експлуатації приладу протягом гарантійного періоду, клієнт має право на безкоштовне усунення несправностей приладу, які виникли з вини виробника. Для цього кінцевий покупець повинен зателефонувати на телефон гарячої лінії 0800 30 28 28 і отримати докладну інформацію по сервісному обслуговуванню прибору який вийшов з ладу, і мати в наявності:
   - документ, що підтверджує факт покупки приладу (фіскальний, товарний чек, накладна);
   - коректно заповнений гарантійний талон встановленого зразка.

 2. У гарантії приладів, введених в експлуатацію, може бути відмовлено у випадках:

   - Відсутність документа, що підтверджує факт покупки приладу (фіскальний або товарний чек, накладна);
   - Відсутність правильно оформленого гарантійного талона, серійний номер виробу, а також дата продажу в документах нерозбірливі, стерті або змінені;
   - Відсутня або пошкоджена інформаційна табличка приладу, відсутність / пошкодження яке не дає можливості ідентифікувати прилад;
   - Порушення умов експлуатації (див. Керівництво з монтажу та експлуатації), транспортування, монтажу і зберігання приладу;
   - Внесення змін у конструкцію виробу, якщо це не зазначено в керівництві з монтажу та експлуатації;
   - Наявність слідів хімічних, механічних, термічних пошкоджень, наявність сторонніх предметів усередині приладу;
   - Серійний номер, вказаний в гарантійному талоні, не відповідає зазначеному серійному номеру в інформаційній табличці на приладі.

ВАЖЛИВО! У випадках:

   - відсутності або некоректної заповненності документів

 Прилад не приймається у гарантійне обслуговування, а в разі доставки / пересилання перевізником «Нова пошта» - без діагностики і ремонту повертається клієнтові, вартість пересилки в обох напрямках, оплачує клієнт.

   - в процесі діагностики приладу і виявленні відсутності заявленого дефекту

Витрати на діагностику і при необхідності транспортування / пересилання приладу в обох напрямках, оплачує клієнт. Клієнту надається АКТ виконаних робіт СЦ.

3. Ремонт приладів, в після гарантійний період на платній основі:

У разі виходу з ладу приладу по завершенню гарантійного терміну або в разі виявлення не гарантіі - в період гарантійного терміну, клієнт повинен зателефонувати на телефон гарячої лінії 0800 30 28 28 або написати листа на [email protected] і отримати докладну інформацію щодо проведення ремонтних робіт на платній основі. Оплата ремонту здійснюється відповідно до тарифів СЦ.

            

Контакти

Як з нами
зв'язатися

Адреса

Київська область, м.Буча

E-mail

[email protected]

Телефон

0 800 30 28 28

Телефон

050 373 28 28

Телефон

067 373 28 28

Адреса

м.Чернівці, Галицький Шлях, 40

E-mail

[email protected]

Телефон

0 800 30 28 28

Телефон

050 373 28 28

Телефон

067 373 28 28