Доставка

Інтернет-магазин виконує доставку товару кур'єрською службою доставки "Нова Пошта".

Вартість доставки кур'єром

Якщо вартість замовлення до 3000 грн. доставка здійснюється за рахунок клієнта, понад 3000 грн. за наш рахунок.

Час доставки

Час доставки узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви зробите своє замовлення.

Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації і оформленні заказа. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00 годин, в суботу та неділю доставки немає. Товари, замовлені вами в суботу та неділю, доставляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі

·          якщо замовлення підтверджене менеджером до 12:00, товар може бути відправлений в цей робочий день;

·          якщо замовлення підтверджене менеджером після 12:00, товар може бути відправлений на наступний робочий день.

Ви також можете вказати будь який інший, зручний час доставки. Інший час доставки, а також час доставки в віддалені населені пункти області визначається за домовленістю з клієнтом.

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, повідомите її менеджеру, який зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Правила

При доставці, вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: товарний чек, а також гарантійний талон.Прі оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організації. Ціна, зазначена в переданих вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування ціни. 

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. При необхідності інсталяції придбаного в нашому магазині товару вам необхідно повідомити про це нашому менеджеру. При доставці вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. У разі питань, побажань та претензій звертайтеся до нас за наступними координатами:

Гаряча лінія: 0 800 30 28 28 (багатоканальний).


Контакти

Як з нами
зв'язатися

Адреса

Київська область, м.Буча

E-mail

[email protected]

Телефон

0 800 30 28 28

Телефон

050 373 28 28

Телефон

067 373 28 28

Адреса

м.Чернівці, Галицький Шлях, 40

E-mail

[email protected]

Телефон

0 800 30 28 28

Телефон

050 373 28 28

Телефон

067 373 28 28