Про магазин

Aqua Planet Company

Торгова марка APC представлена на українському ринку насосного обладнання, інженерної сантехніки, опалення та фільтрації води з 2009 року.

Компанія, за такий короткий період, встигла зарекомендувати себе як надійний виробник і постачальник продукції. Нам довіряють більше 10 000 клієнтів в Україні та за її межами!

Портфель ТМ «АРС» налічує понад 1000 найменувань продукції за групами товару: насосне обладнання (водопостачання, водовідведення, циркуляція), опалення, запірна арматура, фітинги, труби, підводки для води і газу, фільтрація і багато іншого. Широкий асортимент дозволяє зібрати інженерну систему будь-якої складності. За роки існування, продукція здобула широкої популярності серед професіоналів в області проектування і монтажу, а також торгівельних і обслуговуючих організацій.

Вся продукція пристосована для експлуатації з урахуванням характеристик вітчизняних інженерних систем та супроводжується сертифікатами відповідності і необхідною технічною документацією.

Купуючи продукцію ТМ «АРС», споживач, окрім високої якості, отримує повний сервісний пакет, який передбачає як гарантійне так і післягарантійне обслуговування. Для максимального комфорту клієнтів, організована мережа власних і партнерських сервісних центрів, забезпечених усім необхідним обладнанням і висококваліфікованими фахівцями.

Ми цінуємо нашу репутацію, високо цінуємо наших клієнтів і дотримуємося принципів бізнесу, орієнтованого на сьогоднішні реалії. Ми зацікавлені в побудові і розвитку стійких партнерських відносин з інсталяторами і продавцями обладнання для водопостачання, водовідведення, опалення та фільтрації.

Основна мета Компанії - взаємовигідне довгострокове співробітництво зі своїми партнерами!

3 повагою, команда АРС

Контакти

Як з нами
зв'язатися

Адреса

Київська область, м.Буча

E-mail

[email protected]

Телефон

0 800 30 28 28

Телефон

050 373 28 28

Телефон

067 373 28 28

Адреса

м.Чернівці, Галицький Шлях, 40

E-mail

[email protected]

Телефон

0 800 30 28 28

Телефон

050 373 28 28

Телефон

067 373 28 28